החוויה שתמיד חלמתם עליה בזכות...

העיצוב

העיצוב

 

החל מרגע הכניסה, דרך חצר הבוטיק של הוודינג קלאב, אל החופה והכניסה לאולם המרהיב, תרגישו את האיכות של הוודינג קלאב.
חשבנו עליכם לכל אורך הדרך. האולם בנוי בצורה מודרנית ועכשווית, והטכנולוגיה בה אנו עושים שימוש חדשנית ופורצת דרך.

כנסו לגלריית העיצוב שלנו

 

הקולינריה

הקולינריה

הקו המנחה את השף שלנו במטבח הוא להגיש לכם טעמים מעודכנים, חובקי עולם ותמיד מותאמים לחיך הישראלי, לשפע ולחום שמאפיין אותנו. עיצוב המנה, כלי ההגשה, הצבעוניות והניחוחות המרגשים והמפתיעים ומושפעים מהאופנה הקולינרית שמשתנה ברחבי העולם. חומרי הגלם שלנו נבחרים ללא פשרות, ירק, עשבי תיבול, בשר, דגי ים, מטובי המגדלים בארץ ובעולם, הכל מוקפד ומדוייק עד הפרטים הקטנים. אנחנו מאמינים שתפריט מנצח חייב להתאים ללקוח, לאופי קהל האורחים ולחלום של המארחים… בכל ארוע נעצב בעזרת ליווי והכוונה צמודים מהשף שלנו את התפריט המדויק ביותר עבורכם.

כנסו לגלריית הקולינריה שלנו

 

האווירה

האווירה

 

החל מרגע הכניסה, דרך חצר הבוטיק של הוודינג קלאב, דרך החופה והכניסה לאולם המהריב, תרגישו את האיכות של הוודינג קלאב.חשבנו עליכם לכל אורך הדרך. האולם בנוי בצורה מתוכננת מרהימה ומודרנית, טכנולוגית חדשנית ועוד כל מני יתרונות נוספים. משפט שמסכם את הכל ומגרה לקרוא למטה.

 

כנסו לגלריית האווירה שלנו

הטכנולוגיה

הטכנולוגיה

החל מרגע הכניסה, דרך חצר הבוטיק של הוודינג קלאב, דרך החופה והכניסה לאולם המהריב, תרגישו את האיכות של הוודינג קלאב.חשבנו עליכם לכל אורך הדרך. האולם בנוי בצורה מתוכננת מרהימה ומודרנית, טכנולוגית חדשנית ועוד כל מני יתרונות נוספים. משפט שמסכם את הכל ומגרה לקרוא למטה .

כנסו לגלריית הטכנולוגיה שלנו

 

צרו עכשיו קשר כדי לשמוע על האירוע שחלמתם עליו!

Phone-General