טרנדים ואופנות אחרונות בחתונה

בין הטרנדים החמים והאופנות החדשות בטקסי חתונה השנה אפשר למצוא בעיקר את שימור המראה המסורתי בשילוב עם אפליקציות חדשניות ועם כאלה שרשמו הצלחה בשנים האחרונות.

שרוולי בלון

אחד הטרנדים החמים שמסתמן לכבוש את סצנת האופנות החדשות שרואים בעיקר באולמות חתונה בירושלים, לצד השרוולים המתרחבים, הוא שרוולי בלון. מדובר בשרוולים ארוכים, שמעניקים לשמלה מראה בסגנון וינטג'-רומנטי. השרוול יכול להתרחב כבר באזור הכתף או באזור המרפק. בכל מקרה הוא נסגר באזור פרק כף היד ומעניק את אפקט הרכות שבתנועה, כשהבד נע עם תנועות הידיים.

1888975_769199089758090_525900057_o

בדים לבנים בגוונים מטאליים ושכמיות עם או בלי קפוצ'ון

טרנד נוסף, קשור בגווני הבד, השנה נראה יותר ויותר שמלות כלה לבנות, אך בעיקר שמלות בגווני לבן מטאלי. הגוון המטאלי יכול להתאפיין בגוונים של כסף, זהב או אפילו נחושת והוא מספק את המראה הנוצץ והחגיגי. שמלות המשלבות בדים עם האפקט המטאלי מתאימות לטקסי חתונה המתקיימים בעונת הקיץ והאביב ולעיתים גם ניתן בטקסי בר מצווה. הטרנד המטאלי צפוי לכבוש את הסצנה וחוסך בצורך באביזרים ותכשיטים מנצנצים.

בין האופנות החדשות בטקסי חתונה בעונות הקרובות צפוי טרנד כובש נוסף: שכמיות עם או בלי קפוצ'ון. השכמייה משמשת אלטרנטיבה להינומה ומאפשרת לכלה לשמור על צניעות במהלך טקס החופה. התוספת המיוחדת הזו מעניקה לכל שמלת כלה מראה מלכותי, אך עדיין מודרני עכשווי. יתרון נוסף הוא הקלות שבהסרת השכמייה במהלך האירוע: פשוט פורמים את הקשר שסביב לצוואר, מסירים ואפשר להתחיל לרקוד באנרגטיות על הרחבה.